Specializujeme se na mezinárodní dopravu, kurýrní služby a spedici. Našim obchodním partnerům navrhujeme a zajišťujeme odborná řešení přeprav s důrazem na nadstandardní komunikaci a pečlivost při poskytování služeb.
Zajišťujeme přepravy mezi Českou republikou, Slovenskou republikou a všemi evropskými státy, a to prostřednictvím smluvních dopravců nejen z České republiky nebo Slovenska. Jsme schopni zajistit také přepravy nadrozměrných nákladů.
O naší společnosti
Společnost Global Sped,s.r.o. byla založena v roce 1997 jako firma zabývající se přepravou kusových,balíkových a celovozových zásilek a dalšími službami, týkajícími se přepravy zboží mezi něž patří spedice, skladování a komplexní logistika a zasilatelské
služby pro naše zákazníky, dále doprava nákladními vozidly do nosnosti 3,5t.
V roce 2009 jsme začali provozovat kurýrní služby a rozvíjet přepravu rychlých a superrychlýchzásilek.
Sídlíme v Brně a přepravu zásilek provozujeme v rámci České a Slovenské republiky.
Při komplexní péči o naše zákazníky provádíme také přepravy po Evropě, případně zajišťujemetyto přepravy ve spolupráci s našimi smluvními partnery.
Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.